BLOG
Indonezja - Bali
BLOG
Ayurveda Sri Lanka
BLOG
Indonezja - Bali
BLOG
Indonezja - Bali
BLOG
Ayurveda Sri Lanka
BLOG
Indie
BLOG
Indonezja - Bali
BLOG
Ayurveda Sri Lanka
BLOG
Indie
BLOG
Indie
BLOG
Indie
BLOG

DLACZEGO WARTO PODRÓŻOWAĆ Z NAMI?

Wszystkie nasze wyprawy to autorskie programy bogate w nietuzinkowe atrakcje i miejsca. Nasze podróże obejmują zarówno najwspanialsze, warte odwiedzenia zabytki, miejsca kultu, historyczne i przyrodnicze skarby danego kraju, ale również dotykają kultury i tradycji ich mieszkańców.

Zobaczysz miejsca wpisane na światową listę UNESCO, ale też dotkniesz i doświadczysz lokalnego kolorytu i życia zwykłych ludzi. Nasze wyprawy to swoista esencja, która pozwoli Ci zrozumieć i doświadczyć, poczuć i wsłuchać się w ducha wyjątkowych miejsc na Ziemi.

ASIA DREAM TRIPS

Podróżowanie z uważnością i zrozumieniem

W trakcie zwiedzania zawsze znajdujemy czas i mamy na to miejsce, aby nasycić się pięknymi widokami, nastawić się na odbiór energii z natury. Podróżowanie z uważnością i zrozumieniem jest kluczem do przeżycia podróży wszystkimi zmysłami. Różnorodność świata i jego piękno odkrywamy w niewielkich grupach co sprzyja przyjacielskiej atmosferze i daje nam możliwość odkrywania nowych ścieżek. Plan wyjazdu zawsze zawiera część aktywną, podczas której zagłębiamy się w kulturę i poznajemy obyczaje i tradycje danego kraju. To wtedy przeżywamy najwięcej wrażeń, osobiście odkrywamy nowe miejsca i zdobywamy nowe doświadczenia.

Trekking po lesie deszczowym, obserwacja zwierząt w ich naturalnym środowisku, wejście na wulkan, snorkeling nad kolorowa rafą czy rafting rzeką. To lista naszych „pierwszych razów”. To prawdziwa przygoda kiedy po raz pierwszy możemy zobaczyć, doświadczyć, dotknąć tych rzeczy i miejsc, które od lat znamy ze zdjęć lub książek.
Podróże to zapach rosnących ziół, smak świeżo zerwanych tropikalnych owoców, dająca ulgę chłodząca bryza od oceanu, szum palm kokosowych, poranny śpiew ptaków i budzący się dzień podczas wschodu słońca. To uśmiech spotykanych ludzi i pozdrowienie Ayubowan, Jambo, Pura Vida czy Namaste.
To wachlarz pikantnych smaków, kolory zmieniającego się odpływami oceanu, uśmiechnięte dzieci cieszące się na każde pozdrowienie.
Jesteś gościem, przyjacielem, ciekawością.
Dla lokalnych mieszkańców jesteśmy tak samo interesujący jak oni dla nas. Różnimy się kolorem skóry, strojem czy religią.
Ale to co nas łączy napełnia nasze serca i umysły radością życia i miłością do świata. Podróże zwiększają naszą miłość, poszerzają nasze horyzonty i nadają sens życiu.
Podróżuj … z nami zobaczysz więcej… zespół Asia Dream Trips

Zadzwoń!

+48 602 733 869

Uncategorized
admin

AYURVEDA CARE

AYURVEDA Ayurveda To starożytna „nauka życia”, jest holistycznym systemem opieki zdrowotnej obejmującym dietę, jogę, masaże, detoksykację, ziołowe środki zaradcze, medytację i styl życia. Ajurveda jest

Czytaj więcej »
Uncategorized
admin

BHUTAN KRAJ SZCZĘŚLIWOŚCI

W Bhutanie obowiązuje całkowity zakaz sprzedaży papierosów, wprowadzony przez króla. Bhutan – kraj szczęśliwości, do którego wkracza cywilizacja (Czwórka/4 do 4) Gość „4 do 4”,

Czytaj więcej »
Uncategorized
admin

AYURVEDA WYJAZDY DLA ZDROWIA

Nasze życie jest pełne terminów, frustracji, zmartwień i żądań. Dla wielu z nas STRES jest tak powszechny, że bez niego odczuwamy lęk, że nic się

Czytaj więcej »
Uncategorized
admin

KOBIECE WYPRAWY

Turystyka przechodzi trudny okres, czy wyjedzie z tego cało?  Na pewno, ale z pewnością nie będzie już taka jak kiedyś.  Zasadnicze pytanie brzmi, kiedy to

Czytaj więcej »