WASZE PILOTKI I PILOCI

JOANNA GORCZYCA PASRIJA
Założycielka
Asia Dream Trips

Indie stały się dla mnie drugim domem. Do dziś uwielbiam przyrządzać indyjskie potrawy i zapach kadzideł. Wzrósł też apetyt na podróże. Do tej pory odwiedziłam 57 krajów na 4 kontynentach. Podczas wypraw odkryłam nie tylko fascynujące miejsca i poznałam miejscowe tradycje czy wierzenia… 

Podróże ukształtowały na nowo moje priorytety, dały mi odwagę, siłę, śmiałość ale i pokorę wobec życia. Odkrywając świat odkrywam siebie wrażliwą, świadomą i uważną. Spełniam również marzenia rodziny, może dlatego, że jestem zodiakalnym skorpionem? Moja córka Neenka zobaczyła ze mną już Egipt, Wietnam, Mauritius i oczywiście Indie, a już niedługo czeka nas przygoda na Safari w Kenii. Podróże z Nią to odkrywanie świata na nowo.

Dziś dzielę się wiedzą, pasją, dostarczam wrażeń i tworzę atmosferę pięknych podróży w ramach mojego projektu jakim jest Asia Dreams Trips. Jest to spełnienie moich marzeń.

Zapraszam

Joanna Gorczyca Pasrija

MAŁGORZATA BUDAKOWSKA

Licencjonowany pilot wycieczek zagranicznych z wieloletnim doświadczeniem.

Pasjonatka podróży i odkrywania nowych miejsc.

Uwielbia aktywnie poznawać świat udając się w Himalaje lub przemierzając lasy Amazonii.

Docenia również relaks na plaży  bądź w klimatycznych kawiarniach gwarnych miast.

Bardzo bliska jest jej Azja Południowo-Wschodnia, a także Turcja.

Turecka historia, kultura oraz architektura zawsze budzą podziw,  a kuchnia nigdy się nie nudzi.

Ma również słabość do Ameryki Południowej – którą w przeciągu ostatnich kilku lat wielokrotnie przemierzała – za koloryt, usposobienie mieszkańców oraz różnorodność krajobrazu i przyrody.

Pilotuje wycieczki w:Turcji, Tajlandii,Kambodży, Wietnamie, Indonezji, Chinach oraz Tybecie, Sri Lance, Malediwach, Malezji, Panamie, Kostaryce, Ekwadorze, Kanadzie, Emiratach Arabskich, Katarze

KINGA BUDAKOWSKA

Z miłości do podróży i odmiennych kultur rozpoczęłam moją przygodę z turystyką już przeszło 15 lat temu. Będąc pilotem łączę moje humanistyczne wykształcenie, ciekawość świata oraz chęć dzielenia się wiedzą z współpodróżnikami.

Interesuje mnie antropologia kulturowa, historia oraz lokalne wierzenia. Lubię schodzić z utartych ścieżek, zatrzymywać się by chłonąć chwilę, pokonywać własne granice. Uwielbiam różnorodność świata oraz odkrywanie jego piękna.

Na moim podróżniczym koncie mam 80 krajów na sześciu kontynentach, które odwiedzałam, przemierzałam, w których pracowałam, bądź mieszkałam. Szczególnie bliska jest mi Azja Południowo-Wschodnia (Tajlandia, Kambodża, Indonezja, Wietnam), Turcja, Ameryka Północna (USA) i Południowa (Kolumbia, Chile, Boliwia, Ekwador).

Kocham potęgę Himalajów i Andów, podwodną krainę cudów skrywaną przez Ocean Indyjski, Monumentalne Świątynie Khmerów, lokalne targi pełne rękodzieła i kulinarnych przysmaków oraz bezkresne amerykańskie autostrady i ciasne kluby jazzowe.

DO ZOBACZENIA NA SZLAKU!

ALEKSANDRA ZALEWSKA

Podróżować znaczy żyć. Poznawanie świata – ludzi, ich wierzeń, tradycji i kultur to coś co pchnęło mnie w ramiona turystyki, z którą jestem związana od lat. Uwielbiam pogłębiać swoją wiedzę, ale i dzielić się nią poprzez pracę pilota wycieczek i przewodnika. Doświadczać, próbować i eksplorować bez oceniania, wbrew konwenansom, z otwartą głową. Jako magister Arabistyki i Islamistyki oraz specjalistka ds. komunikaci międzykulturowej uwielbiam walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. Na co dzień mieszkam w Indiach i dzielę się wiedzą o tym kraju poprzez profile w mediach społecznościowych oraz blog. Jestem także autorką 3 książek, w tym reportażu o Indiach. Zapraszam Cię do Azji, do mojego świata, do codzienności pełnej barw i smaków. Do zobaczenia na najbliższej wyprawie!

AGNIESZKA YENER

Z ciekawości do ludzi i świata ukończyłam dziennikarstwo na UW. Z miłości do sztuki i włoskiego stylu życia – florencką Polimode. Uwielbiam poznawać i pokazywać świat zmysłami –  tradycyjnym smakiem, żywym kolorem czy egzotycznym zapachem. Jestem wierna zasadzie, że ludzie kiedyś zapomną co powiedziałam, ale nie zapomną jak się czuli. Dlatego też tak kreuję magię wyjazdu jakby to były moje własne wakacje marzeń!

Sri Lanka, Emiraty Arabskie, Oman, Maroko, Indie, Nepal

MACIEJ KANERT

Maciej Kanert

Jestem japonistą i tłumaczem (również przysięgłym) języka japońskiego, specjalistą od historii, religii, zarządzania i jeszcze kilku innych rzeczy związanych z Japonią. Dzięki kilku stypendiom, w tym m.in. rządu Japonii, mieszkałem kilka lat w Japonii, wiele lat zaś pracowałem jako wykładowca na polskich japonistykach.

Jestem żarliwym wielbicielem wszystkiego, co związane z Krajem Wschodzącego Słońca. Zamiłowanie do pokazywania go innym wynika po części z owego uwielbienia, poczęci zaś z egotycznej, przyznaję, przyjemności, którą odczuwam gdy widzę zachwyt w oczach towarzyszy podróży, którzy pozwalają mi odkrywać Japonię wraz z nimi.