NASZE BIURO
Indonezja - Bali
NASZE BIURO
Ayurveda Sri Lanka
NASZE BIURO
Indonezja - Bali
NASZE BIURO
Indonezja - Bali
NASZE BIURO
Ayurveda Sri Lanka
NASZE BIURO
Indie
NASZE BIURO
Indonezja - Bali
NASZE BIURO
Ayurveda Sri Lanka
NASZE BIURO
Indie
NASZE BIURO
Indie
NASZE BIURO
Indie
NASZE BIURO

Na czym polega wyjątkowość butikowego biura Asia Dream Trips?

Od 2009 roku prowadzą je aktywne, doświadczone podróżniczki, które nieustannie poszukują dla Ciebie oryginalnych destynacji, atrakcji wywołujących dreszcz emocji oraz nieprzetartych szlaków. Osobiście sprawdzamy miejsca, które wpiszą się w Twoje najpiękniejsze wspomnienia.

Kameralna grupa 6-12 osób pozwala na elastyczne dopasowanie się do potrzeb Twoich i innych uczestników.

ASIA DREAM TRIPS

Jeśli:

  • marzysz o dalekiej, pasjonującej podróży
  • chcesz się czuć bezpiecznie i komfortowo
  • potrzebujesz wiedzieć z kim wyruszysz na wyprawę
  • lubisz decydować o kierunku
  • cenisz kontakt z pilotem przez 24h

to Asia Dream Trips jest dla Ciebie partnerem idealnym.

Wspólnie doświadczymy i głębiej poznamy Indie, Zanzibar, Bali czy Wietnam i wiele innych miejsc, do których zechcesz z nami pojechać. WYPRAWY

Jesteśmy licencjonowanym Organizatorem Turystyki, posiadamy wszystkie Gwarancje Signal Iduna.

Od lat współpracujemy ze stałymi, sprawdzonymi partnerami. PARTNERZY

Od początku do końca stworzymy wakacje Twoich marzeń. Dopniemy każdy szczegół i zaplanujemy wszystkie atrakcje, aby ten czas był dla Ciebie wyjątkowy.

Ty zajmujesz się pakowaniem, my zrobimy resztę.

Zadzwoń!

+48 602 733 869

NASZE BIURO

Pakiet Korzyści z Asia Dream Trips

Wakacje i relacje (grupy 6-12 osób)

Kontakt i pozytywna atmosfera w grupie to podstawa komfortu podróżowania. Dzięki temu możemy zobaczyć więcej, przeżyć głębiej i reagować szybciej na to, co nas spotyka na trasie. W kameralnej grupie możemy zrobić i zobaczyć i przeżyć zdecydowanie więcej.

Poza szlakiem

Podążanie utartymi ścieżkami to nie dla nas.  W programie każdej wyprawy jest miejsce na „nieoczekiwane”. Podczas naszych wypraw docieramy do miejsc daleko poza standardowe szlaki turystyczne. Co nie znaczy, że nie zwiedzamy miejsc z pierwszych stron przewodników. Owszem, ale z odwagą sięgamy po więcej.

Bezpiecznie i za rozsądną cenę

Opiekujemy się Tobą podczas całej podróży. Sprawdzamy i wybieramy bezpieczne formy transportu. Zawsze nocujemy w sprawdzonych, butikowych hotelach dających relaks po aktywnym dniu. Rekomendujemy małe, niemasowe, klimatyczne pensjonaty lub hoteliki. To sprawia, iż podróżując z nami nawet na „koniec świata” poczujesz się bezpiecznie jak w domu.

Marzenia, pasja... i nie tylko

Wszystkie nasze wyprawy przygotowujemy pod kątem Twoich marzeń i pasji. Znajdziesz w nich czas na zakupy, kursy gotowania lokalnych specjałów, kursy tańca, masażu. Nasze wyprawy są dla każdego, kto lubi sprawiać sobie przyjemności i chce celebrować życie. „Marzenie” to dla nas słowo-klucz. Mamy słabość do ludzi podobnych do nas –  czyli takich, którzy porywają się na realizację marzeń. I prawie zawsze jest to zapowiedź wspaniałej znajomości i wyprawy życia.

Wygoda i przygoda

Organizując wyprawę dbamy o komfort Twój i Twojego portfela. Szukamy środków transportu wygodnych i z klasą. Zawsze mamy na uwadze wysoką jakość, aby podróż była jak najmniej uciążliwa.  Często korzystamy z lokalnych minivanów, autobusów czy samochodów terenowych. Wszystko po to, aby elastycznie dostosować program zwiedzania do Twoich potrzeb i finalnie zaskoczyć Cię miłą niespodzianką.

Pogoda ducha, czyli ludzie z klimatem

Grupa doświadczonych pasjonatek, które pilotują nasze wyprawy dba o atmosferę zarówno poprzez dostarczanie atrakcji jak i opiekę nad grupą. Dostępne 24h, o pozytywnej energii i otwartych umysłach czekają, by oprowadzić Cię po najpiękniejszych zakątkach.

Poszerzamy horyzonty nie tylko geograficzne

Niektóre biura podróży pokazują Ci widok z okna, ale nie prowadzą Cię do tego, co chcesz zwiedzić. Dla nas ważny jest każdy detal, abyś mógł/mogła zobaczyć całe piękno i skupić się na doznaniach. Bo nasze wyprawy działają na zmysły i otwierają umysły. 

Poszerzamy horyzonty (i prawie zawsze zwężamy talię).

Transparentne koszty

Wszystkie koszty masz podane na dłoni – nic nie ukrywamy, żadnych przykrych niespodzianek „właśnie na miejscu się okazało, że trzeba jeszcze tylko dopłacić tyle i tyle…”. 

Zasady finansowe są z góry jasno określone, wszystko znajdziesz na naszej stronie w opisach wypraw. WYPRAWY