Bali 12 dni

Wyjazd połączony z warsztatami samorozwoju
" Trójkąt Mocy"

Previous
Next
Cena 1200 PLN + 2.090 USD + przelot
(od 4.800 PLN)

Dzień 1
WARSZAWA – DENPASAR
Spotkanie uczestników na lotnisku Okęcie z przedstawicielem biura. Powitanie i zapoznanie grupy. Rozpoczęcie odprawy paszportowo-bagażowej. Wylot na Bali.

Dzień 2
BALI – UBUD (-,-,K)
Po wylądowaniu na lotnisku grupa zostanie przywitana w na lotnisku. Następnie klimatyzowanym samochodem przejedziemy do hotelu znajdującego się w niewielkim mieście Ubud, znanego jako centrum lokalnej sztuki i kultury. W zależności od godziny przylotu dzień spędzimy na relaksie i aklimatyzacji. Trudno powiedzieć, że było się na Bali, jeśli nie było się w Ubud. Niewielkie miasteczko, położone w centrum wyspy, stanowi jej kulturalną i artystyczną stolicę. Dziesiątki małych galerii ze sztuką, kafejek z organiczną kawą i zdrowym jedzeniem, centra jogi i medytacji, labirynty małych uliczek wypełnionych straganami, i lokalnymi sklepikami – to wszystko sprawia, że Ubud ma niepowtarzalny charakter i warto się tu zatrzymać na dłużej. Tego dnia czeka Was powitalna kolacja i oficjalne rozpoczęcie warsztatów. Nocleg w Ubud.

Dzień 3
UBUD – tradycja, religia, kultura (Ś,-,-) wycieczka w cenie
Rano po śniadaniu wyruszymy na całodzienne zwiedzanie okolicy. Rozpoczniemy od wizyty w świątyni Tirta Empul, uważanej za jedną z najważniejszych świątyń na wyspie. Słynie ze źródła wody o mocy oczyszczającej. Następnie odwiedzimy największy na wyspie kompleks świątynny: Besakish Temple to świątynia hinduistyczna w miejscowości Besakih na zboczu najwyższego na Bali wulkanu Gumung Agung, we wschodniej części indonezyjskiej wyspy Bali. Nazywana świątynia Matką. Po zwiedzaniu lunch zjemy w Mahagiri Restaurant z pięknym widokiem na tarasy ryżowe. Powrót do hotelu. Nocleg UBUD.

Dzień 4
UBUD – Wycieczka dodatkowa lub czas wolny (Ś,-,-)
Po śniadaniu zaczynamy warsztaty.
Po zjedzeniu lunchu odwiedzimy również plantację kawy Luwak. Na pewno nie zabraknie huśtawki, z której słynie Bali. Powrót do Ubud i czas wolny na zakupy. Kolacja w lokalnej restauracji i nocleg w hotelu w Ubud.

Dzień 5
UBUD – Zwiedzanie w cenie Ubud, Rabing na rzece Ayung extra płatne (Ś,-,-)
Rano zjemy smaczne śniadanie i wyruszymy po wspaniałą przygodę. Udamy się na spacer po Monkey Forest oraz do parku motyli. Przejedziemy się uliczkami Ubud, odwiedzimy słynny UBUD market, gdzie można zakupić pamiątki. Następnie pójdziemy w stronę Pałacu Królewskiego w Ubud, gdzie do dziś mieszka rodzina królewska. Cześć pałacu udostępniona jest zwiedzającym.
Dla chętnych: dodatkowo płatny raqing. Przeżyjemy jedną z najlepszych atrakcji przygodowych oferowanych na wyspie. Spływ rzeką Ayung płynącą wśród bujnej roślinności lasów deszczowych. Kaskady, wodospady i meandry rzeki dostarczą niezapomnianych wrażeń, a chłód wody pozwoli nacieszyć się czystym rześkim klimatem i aktywnie wypocząć.

Po spływie będzie możliwość przebrania się i odświeżenia. Na Raqingu jest przewidziany lunch (w cenie). Nocleg w hotelu w Ubud. Po południu czas na warsztaty.

Dzień 6
UBUD – Wodospady , tarasy ryżowe Jafluwih oraz świątynia Ulun Danu Betaran (Ś,-,-)

Wycieczka dodatkowa
Poranne śniadanie i wczesny wyjazd na północ wyspy. Zatrzymamy się przy Twin lake, a następ- nie udamy się przeze dżunglę do ukrytych w lesie wodospadów. Po 40 min marszu czeka nagroda, czyli widok przepięknych kaskad ukrytych w zieleni dżungli.
Potem aktywnie spędzimy czas, podziwiając największe tarasy ryżowe na Bali, wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Jabluwih to najbardziej spektakularne tarasy ryżowe na Bali. Odwiedzimy również świątynię Ulun Danu Beratan, która uznawana jest za najbardziej fotografowaną świątynię na wyspie i z pewnością jest jednym z charakterystycznych obrazów Bali znanych z widokówek.
Po lunchu udamy się do świątyni Tanah Lot, gdzie będziemy podziwiać zachód słońca. Kolacja w lokalnej restauracji. Po kolacji wrócimy do hotelu w Ubud.

Dzień 7
UBUD lub wycieczka na Nusa Penida – dla chętnych (Ś,-,-)
Nusa Penida to maleńka wyspa niedaleko Bali, gdzie podziwiać można spektakularne widoki plaż otoczonych klifami i zrobić przepiękne zdjęcia. Wyruszymy wcześnie rano z hotelu, udamy się do portu, gdzie popłyniemy łodzią na wyspę. Odwiedzimy takie miejsca jak: Kelingking Be- ach najbardziej fotogeniczne miejsce na Nusa Peniada, Angel Billabong, przepiękną Broken Beach. Pojedziemy do słynnej Diamnod Beach i zrobimy sobie zdjęcia w domku na drzewie z przepięknym widokiem. Czeka was piękny czas na dzikiej Nusa Penida. W międzyczasie lunch. Powrót na Bali. Nocleg w Ubud.

Dzień 8
UBUD – Transfer to do resortu przy plaży lub inna plaże, zwiedzanie wycieczka dodatkowa (Ś,-,K)
Tego dnia ( dla chętnych ) odwiedźmy perełki architektoniczne Tirta Gangga. Niezwykły kompleks basenów i ogrodów. Następnie udamy się do Pura Lemuyang Temple, słynącą z charakterystycznych balijskich wrot. To tutaj rozpościera się niezwykły widok na wulkan Agung. Na koniec odwiedzimy przepiękną Virgin beach. Przejazd do hotelu. Nocleg w hotelu.

Dzień 9/10/11
Relaks w resorcie + warsztaty (Ś,-,K)
W tych dniach oddamy się błogiemu lenistwu i relaksowi przy plaży. Nocleg w hotelu. Czas na warsztaty dzień 9/10/11

Dzień 12 (Ś,-,-)
Plaża – Powrót do Polski

Kochani, w końcu możemy się z Wami podzielić programem naszych warsztatów na Bali z Aidą Kosojan-Przybysz, Beatą Sadowską i Pawłem Kunachowiczem. Mamy dwa turnusy.

Wiele osób wie, że chciałoby coś zmienić. Wie, że tu, gdzie są, to nie jest ich miejsce, ale nie potrafią opowiedzieć o tym, co by chcieli i na co to zmienić/zamienić. Będziemy szukać celu, pomysłu na siebie i sprawdzać, czym jest nasz talent.

Oswoimy dobre wybieranie. Zastanowimy się, jak – pod presją – radzić sobie z koniecznością podejmowania decyzji. Mądry wybór jest kluczem do zmiany. Musimy się nauczyć korzystać z tego klucza. Jak każdy wielki projekt, zmiana wymaga dobrej strategii. Bez mapy zmiany ugrzęźniemy na bezdrożu zaraz po starcie. Będziemy szukać i projektować plan. Nasz plan, w którym znajdą się niebezpieczeństwa i sposób na radzenie sobie z nimi.

Aida Kosojan – Przybysz: Tańcząca/y z cieniami. A może… walcząca/y  z cieniami ?

Z cieniami własnych lęków i niepokoju.  Kim jest twój cień ? Prześladowcą? 

A może to Anioł Stróż ? Jak to jest być cieniem samego siebie? Po jakiej drabinie wrócić do siebie? 

Być może nie zdajesz sobie sprawy, że czasami jesteś schowana/y w cieniu drzewa genealogicznego od palących promieni i spalających cię spojrzeń. Kto czuwa nad twoim bezpieczeństwem? Konfrontacja z własnym cieniem.

Beata Sadowska : Wyjdź z cienia. Zacznij oddychać pełną piersią. Stań przy sobie. Mów o sobie dobrze. 

Byłaś grzeczną dziewczynką/grzecznym chłopcem jako dziecko? Zostało ci to do dziś? Zdarza ci się zdradzać siebie, bo „nie wypada” zrobić inaczej, bo „co ludzie pomyślą”? Chwytasz za miecz, żeby bronić innych, a sam/a pozostajesz bezbronna/y? Pomożesz każdemu kosztem siebie? Wyjdź z cienia! Stań przy sobie, powiedz o swoich potrzebach, postaw granicę, powiedz „nie”, jeśli „tak” jest przeciwko tobie. Nikt nie zna cię tak dobrze jak ty sam/a. Zadbaj o siebie. Z czułością. Przyjaźnią. Miłością. Bądź dla siebie dobra/y i mów o sobie dobrze. 

Beata będzie też z Wami robiła rytuały tybetańskie i sesje oddechowo-relaksacyjne.

Paweł Kuchniewicz : Nie bój się własnego cienia. Odważ się na zmianę. 

ZMIANA: o wybieraniu i poszukiwaniu swojej drogi  

O czym będą te warsztaty?

O sloganie  „możesz być, kim tylko zechcesz”.

O rodzicach, którzy chcą, żeby ich dzieci wybierały to, co się opłaca, a nie to, co ich cieszy.

O prestiżu, który jest złym doradcą przy wybieraniu. 

O potrzebie szukania swojej ścieżki. 

O wywieraniu wrażenia zamiast szukaniu sensu.

O chodzeniu za tłumem i nieznajdowaniu skarbu. 

O dobrym wykształceniu i dobrej szkole, która nijak nie pomaga w tym, by znaleźć to, co się lubi. 

O braku kontaktu ze swoimi pragnieniami. 

O siedzeniu w kurniku i wyobrażaniu sobie, że jest się latającym w górach orłem. 

O tym, żeby wreszcie zacząć

——————————————————————————————————————-

Prowadzący :

Beata Sadowska, Co-Founder Mentalist: Dziennikarka z ponad 25 letnim doświadczeniem. Prowadziła programy w TVN, TVP2, MTV, telewizji POLSAT, radiu ZET. Pisała dla magazynów: Elle, Twój Styl, VIVA!, Gala, Machina, FILM. Autorka czterech książek. Stanęła na mecie 15 maratonów i kilku triathlonów. Mama 2 synów.

Adia Kosojan – Przybysz : Ormianka z Gruzji. Dorastała w domu pełnym mistyki. Dar jasnowidzenia odziedziczyła po babciach. Podczas studiów w Kijowie Aida poznała swojego męża, z którym przyjechała do Polski, gdzie mieszka do dziś. Aida skończyła studia, ale i tak nie była w stanie uciec od daru jasnowidzenia. Mówi o sobie, że nie jest wyrocznią, tylko wskazówką i przekaźnikiem. Wybór zawsze należy do nas. Aida jest szczęśliwą mamą dwóch córek. Spokój odnajduje w muzyce. Nagrała kilka płyt.

Paweł Kunachowicz: międzynarodowy, certyfikowany przewodnik wysokogórski IFMGA i instruktor narciarstwa alpejskiego, który budzi się co rano z widokiem na Mt Blanc. Był radcą prawnym, ale zamienił kancelarię na alpejskie szczyty. Jest tatą dwóch synów i współautorem książki „I jak tu nie podróżować (z dzieckiem)”. W górach działa zawodowo od ponad 20-tu lat. Zjechał na nartach ze szczytu Denali na Alasce, z Mustagh Ata w Chinach (7546 m) i przebiegł UTMB – ultra maraton wokół Mt Blanc (170km). Więcej o Pawle: www.kunachowicz.com 

Cena zawiera:

 • Warsztaty Mentalist: Beaty Sadowskiej, Aidy Kosojan – Przybysz i Pawła Kunachowicza
 • Zakwaterowanie w hotelach 4*, w pokojach TWIN – 2 osobowych – 10 nocy
 • Codzienne śniadania
 • Kolacja dzień 2,8,9,10,11
 • Zwiedzanie wg programu- dzień 3,5
 • Prywatny klimatyzowany transport na całej trasie wyjazdu
 • Anglojęzyczny przewodnik podczas zwiedzania
 • Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów
 • Ubezpieczenie NNW, KL, bagaż, OC
 • Opieka polskiego pilota na całej trasie wyjazdu
 • Organizacja i przygotowanie wyjazdu

Cena nie zawiera:

 • Przelotu na trasie Warszawa – Denpasar – Warszawa od 4800 PLN
 • Wyżywienia nie wymienionego w programie, obiady + kolacje to orientacyjny koszt ok. 150 – 200 USD/os.
 • Wydatków własnych, napojów do posiłków
 • Napiwków ok 30 USD/os płatne na ręce pilota w dniu przyjazdu
 • Wiza do Indonezji 35 USD
 • Dopłaty do pokoju jednoosobowego 590 USD
 • Wycieczki dodatkowe ( minimum 4 osoby)
  • Plantacja kawy Luwak + swing – 60 USD – dzień 4
  • Raqing – 50 USD – dzień 5
  • Wodospady – pola ryżowe i świątynia Tanah Lot – 70 USD – dzień 6
  • Wyspa Nusa Penida – 95 USD – dzień 7
  • Tira Gangga, Pura Lemuyang Temple – 45 USD – dzień 8
Bali Trójkąt Mocy

GŁÓWNE ATRAKCJE WYJAZDU

 • Warsztaty Beaty Sadowskiej i Aidy Kosojan – Przybysz i Pawła Kunachowicza
 • Zwiedzanie najpiękniejszych miejsc Bali
 • Wspaniała kuchnia, religia i tradycja indonezyjskiej wyspy  
 • Relaks na balijskich plażach

INDIE

1.000 PLN+ 1.590 USD+ przelot (ok. 2800 PLN / za osobę)