Bali 12 dni

Warsztaty " Radość bycia tu i teraz"

Cena wyjazdu 1000 PLN + 1.750 USD +
+ przelot

Dzień 1 

WARSZAWA – DENPASAR

Spotkanie Uczestników na lotnisku Okęcie z przedstawicielem biura. Powitanie i zapoznanie grupy. Rozpoczęcie odprawy paszportowo-bagażowej.

Dzień 2 

BALI – UBUD (B,-,K) Przylot 16.30 w hotelu ok 18.00 

Start programu. Po wylądowaniu na lotnisku grupa zostanie przywitana na lotnisku. Następnie klimatyzowanym samochodem przejedziemy do hotelu znajdującego się w niewielkim mieście Ubud znanego jako centrum lokalnej sztuki i kultury.  Niewielkie miasteczko położone w centrum wyspy stanowi jej kulturalną i artystyczną stolicę. Dziesiątki małych galerii ze sztuką, kafejek z organiczną kawą i zdrowym jedzeniem, centra jogi i medytacji, labirynty małych uliczek wypełnionych straganami i lokalnymi sklepikami – to wszystko sprawia, że Ubud ma niepowtarzalny charakter i warto się tu zatrzymać na dłużej. Odpoczynek po przylocie. Powitalna kolacja. Nocleg w hotelu

Dzień 3 

UBUD – Warsztaty, czas wolny (B,-,-) 

Dzisiaj rozpoczniemy nasze warsztaty. Rano po śniadaniu ok 10.00 rozpocznie się pierwsza tura warsztatowa.  Potem spacer po Ubud, lunch i czas wolny na odpoczynek. Dla chętnych ( dodatkowo płatne ) wycieczka na plantację kawy Luwak i balijska huśtawka. Kolacja i nocleg w hotelu w Ubud.

Dzień 4  

UBUD – tradycja, religia, kultura (B,-,-) 

Dzień rozpoczniemy od wizyty w świątyni Tirta Empul uważanej za jedną z najważniejszych świątyń na wyspie.  Słynie ze źródła wody o mocy oczyszczającej. Następnie odwiedzimy największy na wyspie kompleks świątynny Besakish Temple to świątynia hinduistyczna w miejscowości Besakih na zboczu najwyższego na Bali wulkanu Gumung Agung we wschodniej części indonezyjskiej wyspy Bali. Nazywana świątynia Matką. Kolacja w lokalnej knajpce w Ubud. Powrót do hotelu. Nocleg

Dzień 5 

UBUD – Zwiedzanie Ubud, rafting – Warsztaty cz 2 (B,-,-)  

Rano zjemy smaczne śniadanie i wyruszymy na wspaniałą przygodę. Udamy się na spacer po Monkey Forest, oraz do parku motyli. Przejedziemy się uliczkami Ubud, odwiedzimy słynny UBUD market, gdzie można zakupić różnego rodzaju pamiątki. Następnie pójdziemy  w stronę Pałacu Królewskiego w Ubud, gdzie do dziś mieszka rodzina królewska. Cześć pałacu udostępniona jest zwiedzającym.

Dla chętnych dodatkowo płatny rafting. Przeżyjemy jedną z najlepszych atrakcji przygodowych oferowanych na wyspie. Spływ rzeką Ayung płynąca wśród bujnej roślinności lasów deszczowych. Kaskady, wodospady i meandry rzeki dostarczą niezapomnianych wrażeń, a chłód wody pozwoli nacieszyć się czystym rześkim klimatem i aktywnie wypocząć.

Po spływie będzie możliwość przebrania się i odświeżenia. Na Raftingu jest przewidziany również lunch w cenie. 

Po południu 2 cześć warsztatów. Nocleg w hotelu w Ubud.

Dzień 6 

UBUD – Wodospady , tarasy ryżowe Jatiluwih oraz świątynia Ulun Danu Betaran (B,-,-)

Wycieczka fakultatywną  dla chętnych, cały dzień. 

Poranne śniadanie i wczesny wyjazd na północ wyspy. Zatrzymamy się przy Twin Lake a następnie damy się przeze dżunglę do ukrytych w lesie wodospadów. Po 40 min marszu czeka na nas nagroda w postaci kąpieli pod wodospadem. 

Następnie aktywnie spędzimy czas podziwiając największe tarasy ryżowe na Bali wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Jatiluwih to najbardziej spektakularne tarasy ryżowe na Bali. Odwiedzimy również świątynię Ulun Danu Beratan, która uznawana jest za najbardziej fotografowaną świątynię na wyspie i z pewnością jest jednym z charakterystycznych obrazów Bali znanych z widokówek.

Po lunchu udamy się do świątyni Tanah Lot, gdzie będziemy podziwiać zachód słońca. Po kolacji wró́cimy do hotelu w Ubud.

Dzień 7 

UBUD – Transfer do Resortu przy plaży (B,-,-)

Dla chętnych wycieczka na Nusa Penida.

Wycieczka fakultatywną. Osoby nie jadące na wycieczkę mają transfer do Resortu na jedną z plaż.

Nusa Penida, to maleńka wyspa niedaleko Bali, gdzie podziwiać można spektakularne widoki plaż otoczonych klifami i zrobić przepiękne zdjęcia. Wyruszymy wcześnie rano z hotelu, udamy się do portu, gdzie popłyniemy łodzią na wyspę. Odwiedzimy takie miejsca jak: Kelingking Beach najbardziej fotogeniczne miejsce na Nusa Peniada, Paluang Cliff,  Angel Billabong, Crystal bay i przepiękną Broken Beach. Jeśli wystarczy nam czasu to pojedziemy jeszcze do Diamnob Beach i zrobimy sobie foto na domku na drzewie z przepięknym widokiem. Czeka was piękny czas na dzikiej Nusa Penida. Po wycieczce transfer do hotelu przy plaży. Zakwaterowanie.

Dzień 8 / 9/ 10  Beach Resort (B,-,-)

Śniadanie, Następnie przejazd do hotelu przy plaży na wybrzeżu Nusa Dua. Nocleg w hotelu. 

Dzień 11 Beach Resort  (B,-,-)

Ostatnie promienie słońca. Czas wolny. Transfer na lotnisko ok 20.00 Wylot do Polski o 00.05. 

Dzień 12 Beach Resort – Warszawa  ( B,-,-)

Wylot do Polski o 00.05. 

Warsztaty : Siostrzeństwo: w drodze po radość i czułość…. 

Zaproszenie dla kobiet które chcą sięgnąć do źródła własnej kobiecej siły i odkryć radość z bycia tu i teraz. Wspólnie zastanowimy się nad tym co daje nam poczucie spełnienia i zobaczymy, co ono oznacza dla każdej z nas. Sięgniemy do własnych zasobów, żeby przyjrzeć się temu, co już mamy i czego potrzebujemy, by osiągnąć, to czego pragniemy. Wyodrębnimy elementy, które nas blokują i te, które wzmacniają. Powędrujemy ku własnym celom i potrzebom. Celem warsztatu jest poznanie narzędzi, które pomogą cieszyć się tym co mamy i sięgać po to co daje nam radość. W warstwie merytorycznej opieramy się na komunikacji opartej na empatii /warsztat inspirowany metodą PBP/, pracy z przekonaniami, NLP i elementach pracy z ciałem. 

Marzena Rogalska, ceniona i lubiana dziennikarka telewizyjna i radiowa. Pierwsza gospodyni kultowego „Miasta Kobiet”, które prowadziła przez cztery lata na antenie TVN Style. Później przez blisko 12 lat była związana z TVP2 (m. in. Pytanie na śniadanie, Kocham Cię Polsko) Współpracowała z wieloma magazynami dla kobiet. Interesuje ją człowiek na każdym etapie rozwoju, dlatego jej znak rozpoznawczy to pasja i osobiste zaangażowanie z jakim przeprowadza swoje wywiady.  Po latach, we wrześniu 2021 wróciła do TVN Style razem z „Miastem kobiet” w nowej odsłonie. Swoją pracę kocha tak bardzo, że dziennikarkę grała nawet w filmach: „Zakochani” P. Wereśniaka, „Job” K. Niewolskiego oraz w serialu „Magda M” K. Langa czy „Barwach szczęścia”. Grała w musicalu „Metro”. Występowała też gościnnie na płytach zespołu Raz Dwa Trzy. Nagrała piosenkę z Mattem Kowalskym. Na studenckim festiwalu „Fama” otrzymała nagrodę indywidualną za kreację aktorską. W 2018 roku spełniła swoje marzenie z młodości i zagrała na deskach teatru Capitol w sztuce „Czy to Ty czy nie Ty?”.  Spektakl jest cały czas w repertuarze Teatru Capitol. Współautorka książki „ Być Kobietą biznesu”. Pod koniec 2016 roku zadebiutowała jako pisarka, a jej „Wyprzedaż snów” odniosła znaczący sukces wydawniczy, zyskując duże grono oddanych czytelników. Kolejne tomy trylogii „Gra w kolory” oraz „Druga miłość” cieszą się ciągle niesłabnącym zainteresowaniem czytelników.  W 2020 roku pojawiła się na rynku wyczekiwana pierwsza część tetralogii: Sagi o Karli Linde, ostatnia czwarta część miała swoją premierę wiosną tego roku. I wreszcie najmłodsze dziecko, książka, napisana wspólnie z Aleksandrą Kurzak, wydana przez wydawnictwo Znak, książka, o której mówi, że sama jej sobie zazdrości – kulinaria połączone z opowieściami o operze, podane z wdziękiem, miłością i poczuciem humoru – „Dobrissimo! Opera od kuchni”. Premiera 28. listopada 2022. Prowadzi szkolenia z zakresu wystąpień publicznych oraz twórczego wyrażania siebie. 

Izabela Ziemińska, trenerka rozwoju osobistego, rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, doradca biznesowy. Komunikacją zawodowo zajmuje się od ponad dwudziestu lat, łącząc obszar rozwoju osobistego z umiejętnościami biznesowymi. Od 2002 roku zajmuje się kreowaniem wizerunku osób publicznych m.in. Marzeny Rogalskiej, Katarzyny Bujakiewicz, Ewy Drzyzgi czy Łukasza Nowickiego. Prowadzi szkolenia dotyczące budowania poczucia własnej wartości, autoprezentacji, kreowania wizerunku i komunikacji w zespole. Wspiera innych w budowaniu postawy pewności siebie i odwagi w oparciu o ich mocne strony. Założycielka SZKOŁY WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH oraz autorka programu coachingowego ŻYJ PEWNIE. Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Warszawskim dla studentów pedagogiki oraz w Szkole Trenerów komunikacji opartej na empatii.

Z wykształcenia jest filologiem, absolwentką UW i Szkoły Trenerów komunikacji opartej na empatii, Mistrzem Praktyk NLP.

Płatności za wyjazd:

1000 PLN – zaliczka przy rezerwacji
4990 PLN – bilet lotniczy – 15 maja 2023
1750 USD – 20 września 2023


CENA ZAWIERA:

 • Warsztaty „Radość bycia Tu i Teraz” –  Marzeny  Rogalskiej i Izy Ziemińskiej
 • Zakwaterowanie w hotelach 4*, w pokojach TWIN – 2 osobowych ze śniadaniami – 9 nocy
 • Hotele poniżej lub o podobnym standardzie:

 • Kolacja dzień 2 i 10
 • Zwiedzanie wg programu: dzień 4 i 5
 • Prywatny klimatyzowany transport na całej trasie wyjazdu
 • Anglojęzyczny przewodnik podczas zwiedzania
 • Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów 
 • Ubezpieczenie NNW, KL, bagaż

 • Opieka polskiego pilota na całej trasie wyjazd Agnieszka Yener ( leci z grupą w Polski )

 • Organizacja i serwis wyjazdu

Cena nie zawiera:

 • Przelotu na trasie Warszawa – Denpasar – Warszawa cena 4990 PLN liniami Emirates Airlines. Mamy już zrobioną rezerwację grupową. Bilet kupuje Asia Dream Trips. Wszystkie formalności są po naszej stronie
 • Wyżywienia nie wymienionego w programie, obiady + kolacje to orientacyjny koszt ok 200-250  USD wydatków własnych,
  • Wycieczek dodatkowych dla chętnych (minimum 4 osoby)
  • Swing i Luwak Coffee (dzień 3)  USD 60
  • Rafting na Ayung River (dzień 5) USD 50
  • Bali Midlands i świątynia Tanah Lot (dzień 6) USD 70
  • West Nusa Penida Cliff i  Plaże (dzień 7) USD 95
 • Wizy do Indonezji koszt 35 USD
 • Dopłaty do pokoju jednoosobowego 590 USD
 • Napiwków 25 USD/ osoby / wyjazd (dla przewodników, kierowców) płatne na miejscu do rąk pilota (nie obejmuje serwisu sprzątającego)
BALI W STRONĘ SIOSTRZEŃSTWA

GŁÓWNE ATRAKCJE WYJAZDU

 • Warsztaty Marzeny Rogalskiej i Izy Ziemińskiej 
 • Pobyt w Ubud, niezwykle urokliwym miasteczku zwanym stolicą kulturalną Bali
 • Czeka nas całodzienna wycieczka podczas której zwiedzimy Monkey Forest, Pałac Królewski i kulturalne zakątki Ubud
 • Poczujemy tradycje, religie i kulturę Bali, odwiedzając najważniejsze świątynie i miejsca kultu. 
 • Wodospady i tarasy ryżowe to wizytówka Bali.
 • Odpoczynek i reset na balijskiej plaży.
 

INDIE

1.000 PLN+ 1.590 USD+ przelot (ok. 2800 PLN / za osobę)