TAJLANDIA SYLWESTER
9 DNI

Grupa 5 - 7 osób 1000 PLN + 2990 USD + przelot
Grupa 8 - 12 osób 1000 PLN + 2790 USD + przelot

Dzień 1 – WYLOT Z POLSKI

Spotkanie na lotnisku w Warszawie. Odprawa paszportowa i przelot z Polski do Bangkoku.

Dzień 2 – BANGKOK (-,-,K)

Przylot do Bangkoku. Po przejściu kontroli paszportowej przejazd do hotelu. Zakwaterowanie; czas wolny na odpoczynek.
O godz. 17:30 wyjazd z hotelu. Kolacja w restauracji na 72 piętrze hotelu Baiyoke Sky. Wjazd na naj- wyższą platformę widokową w Bangkoku znajdującą się na 88-m piętrze (308 m nad ziemią). Przejazd na słynną ulicę globtroterów Khao San. Kolacja w lokalnej restauracji. Czas wolny na drobne zakupy, na masaż, piwo w jednej z wielu restauracji lub spróbowanie ulicznych przysmaków: roti (naleśnik z bananami), pad Thai (makaron ryżowy smażony z krewetkami) lub koników polnych smażonych na głębokim oleju. Powrót do hotelu godz. 22:00 lub później we własnym zakresie (koszt taksówki do hotelu ok. 200 THB ~ 25 PLN). Nocleg w hotelu*.

Dzień 3 – BANGKOK (Ś,O,K)

Śniadanie. O godz. 08:30 rozpoczniemy zwiedzanie Bangkoku. W programie: Świątynia Leżącego Buddy (znajduje się w niej największy w Bangkoku posąg Buddy o długości 46 m), Świątynia Szmaragdowego Buddy (najważniejsze sanktuarium religijne kraju), Pałac Królewski (historyczna siedziba królów Tajlandii) oraz wycieczka po kanałach Bangkoku w dzielnicy Thonburi (w czasie wycieczki można zobaczyć m.in. wiele malowniczych drewnianych domów zbudowanych na palach). Obiad w trakcie zwiedzania.

Po południu przejazd na lotnisko w Bangkoku. Przelot do miejscowości Krabi, następnie przejazd do hotelu*. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja w hotelu, nocleg w Krabi.

Dzień 4 – KRABI (Ś,O,K)

Całodniowa wycieczka na wysepki Phi Phi. Wysepki Phi Phi zaliczane są (do najbardziej malowniczych wysp na świecie). Odwiedzimy największą z wysepek – Phi Phi Don. Będzie również okazja, by odwiedzić lokalny rynek lub poopalać się na pięknej plaży.
Wysepka Phi Phi Don składa się z dwóch wysp połączonych mierzeją, na której powstało wiele hoteli.
Następnie odwiedzimy wysepkę Phi Phi Leh, której strome skalne ściany kryją w sobie przepiękną lagunę z niewiarygodnie turkusowo-zieloną wodą. Zobaczymy też tzw. „Jaskinię Wikingów”, w której miejscowa ludność zbiera jaskółcze gniazda – przysmak w kuchni chińskiej.
Na koniec zatrzymamy się na słynnej Maya Beach – to właśnie w tym miejscu w 2000 r. kręcono film „Niebiańska plaża” z Leonardo DiCaprio. Będziemy mieli czas wolny na snorkeling i odpoczynek na plaży. Powrót do hotelu ok. 16:30.
Wieczorem kolacja w hotelu* i nocleg.

Dzień 5 – KRABI (Ś,O,Kolacja Sylwestrowa)

Po śniadaniu zwiedzanie świątyni Wat Tham Suea („Świątyni tygrysów”). Ta buddyjska świątynia znajduje się na szczycie wzgórza, z którego roztacza się panoramiczny widok. Wejście na wzgórze wymaga dużego wysiłku – do pokonania jest 1237 stopni. Na wzgórzu znajduje się również jaskinia, w której widoczny jest odcisk łapy tygrysa (stąd nazwa świątyni). Następnie odwiedzimy lagunę Sa Morakot o zielono-błękitnym kolorze wody („szmaragdowa laguna”), otoczoną nizinnym lasem tropikalnym – jednym z ostatnich naturalnych nizinnych lasów w Tajlandii.

Do laguny prowadzi ścieżka (ok. 1200 m), prowadząca przez tropikalny las bagienny. Można tu zobaczyć rośliny z długimi korzeniami wyrastającymi z bagna, liany zwisające z drzew o wysokości ok. 30 metrów, wielkie drzewa powalone przez czas. Czas wolny na kąpiel w krystalicznie czystej wodzie laguny. Obiad w lokalnej restauracji.

!!! Wieczorem kolacja sylwestrowa w hotelu !!!

Nocleg w hotelu*.

Dzień 6 – KRABI (Ś,O,K)

Śniadanie w hotelu. Dzień przeznaczony na wypoczynek lub wycieczki opcjonalne. Kolacja w hotelu i nocleg*.

Dzień 7 – KRABI (Ś,O,K)

Całodniowa wycieczka do parku narodowego Khao Sok.
Khao Sok jest największym parkiem narodowym na terenie południowej Tajlandii. Park, położony w górzystych terenach prowincji Surat Thani ok. 140 km na północ od Krabi, zajmuje powierzchnię 740 km kw. Na jego obszarze zobaczyć można pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski.

Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie, tapiry. Jego centralną częścią jest sztuczne jezioro Cheow Larn powstałe po wybudowaniu w 1982 roku tamy na rzece Khlong Saeng. Jednym z najlepszych sposobów poznania rezerwatu jest wycieczka łodziami motorowymi po tym malowniczym jeziorze, otoczonym stromymi wapiennymi skała- mi, wyrastającymi do 500 m ponad poziom wody. W czasie wycieczki odwiedzimy „jaskinię koralow- ców” (Coral Cave), do której można dotrzeć pokonując odcinek ok. 2 km na piechotę oraz płynąć tratwami bambusowymi. Wieczorem kolacja w hotelu*i nocleg.

Dzień 8 – KRABI, BANGKOK (Ś,-,-)

Śniadanie w hotelu. Dzień przeznaczony na wypoczynek. Hotel do godz. 12:00. Po południu przejazd na lotnisko w Krabi. Przelot do Bangkoku, następnie przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg w hotelu* w Bangkoku.

Dzień 9 – BANGKOK (Ś,-,-)

Śniadanie. Dzień przeznaczony na zakupy lub samodzielne zwiedzanie miasta. Hotel do godz. 18:00. Wieczorem transfer na lotnisko. Rejestracja na rejs, pożegnanie i wylot (rejs ok. północy). Przylot do Polski.

Cena zawiera:

 • Zakwaterowanie w hotelach wymienionych w programie lub o podobnym standardzie 4* i 5* ze śniadaniami
 • Obiady i kolacje zgodnie z opisem;
 • Uroczystą kolację sylwestrową 31.12 w Dusit Thani Krabi Resort;
 • Transfery i przejazdy zgodnie z programem, prywatnym klimatyzowanym samochodem.
 • Woda pitna w autokarach;
 • Wycieczki i zwiedzanie zgodnie z programem;
 • Bilety wejściowe do zwiedzanych obiektów na całej trasie wyjazdu
 • Usługi lokalnych przewodników z jęz. angielskim;
 • Opieka polskiej pilotki Aleksandry Zalewskiej, odbiór grupy w Bangkoku
 • Ubezpieczenie podróżne NNW, KL, bagaż, Covid, Choroby przewlekłe
 • Składki UFG, TFG
   
 

Cena nie zawiera:

 • Przelotu na trasie Warszawa – Bangkok – Warszawa od ok. 2800 PLN
 • Biletów lotniczych Bangkok – Krabi – Bangkok – od ok. 220 USD
 • Napojów serwowanych w czasie posiłków
 • Wydatków osobistych i innych kosztów nie ujętych w programie
 • Zwyczajowych napiwków dla bagażowych, kierowców, lokalnych przewodników ok 5 USD/ dzień/ osobę 45 USD
TAJLANDIA SYLWESTERA

GŁÓWNE ATRAKCJE WYJAZDU

 • Tajska kuchnia nie tylko w restauracjach, ale głównie street food, którym zachwyca Bangkok – Królewski Bangkok
 • Niebiańska Plaża i rajskie Phi Phi
 • Laguny i jaskinie Krabi
 • Szalona noc sylwestrowa w 5* resorcie z uroczystą kolacją
 • Park Narodowy Khao Sok

INDIE

1.000 PLN+ 1.590 USD+ przelot (ok. 2800 PLN / za osobę)