INDONEZJA BALI RODZINNE 12 DNI

Indywidualna wycena dla rodziny

Dzień 1 – WARSZAWA

Spotkanie Uczestników na lotnisku Okęcie z przedstawicielem biura. Powitanie i zapoznanie grupy. Rozpoczęcie odprawy paszportowo-bagażowej. Wylot na Bali.

Dzień 2 – BALI, UBUD ( -,-,K)

Po wylądowaniu na lotnisku grupa zostanie przywitana w na lotnisku. Następnie klimatyzowanym samochodem przejedziemy do hotelu znajdującego się w niewielkim mieście Ubud znanego jako centrum lokalnej sztuki i kultury. W zależności od godziny przylotu dzień spędzimy na relaksie i aklimatyzacji. Trudno powiedzieć, że było się na Bali, jeśli nie było się w Ubud. Niewielkie miasteczko położone w centrum wyspy stanowi jej kulturalną i artystyczną stolicę. Dziesiątki małych galerii ze sztuką, kafejek z organiczną kawą i zdrowym jedzeniem, centra jogi i medytacji, labirynty małych uliczek wypełnionych straganami, sklepami i lokalnymi sklepikami – to wszystko sprawia, że Ubud ma niepowtarzalny charakter i warto się tu zatrzymać na dłużej. Nocleg w hotelu

Dzień 3 – UBUD – tradycja, religia, kultura   ( Ś,-,-)

Rano po śniadaniu wyruszymy na całodzienne zwiedzanie okolicy. Rozpoczniemy od wizyty w świątyni Tirta Empul uważanej za jedną z najważniejszych świątyń na wyspie. Słynie ze źródła wody o mocy oczyszczającej. Następnie odwiedzimy największy na wyspie kompleks świątynny Besakish Temple to świątynia hinduistyczna w miejscowości Besakih na zboczu najwyższego na Bali wulkanu Gumung Agung we wschodniej części indonezyjskiej wyspy Bali. Nazywana świątynia Matką. Po zwiedzaniu lunch zjemy w Mahagiri Restaurant z pięknym widokiem na tarasy ryżowe. Powrót do hotelu ok 17.00. Nocleg w hotelu

Dzień 4 – UBUD – Wycieczka dodatkowa lub czas wolny  ( Ś,-,-)

Po śniadaniu odwiedzimy wyjątkowe miejsce – Elephant Safari Park gdzie spędzimy wspaniały czas ze słoniami. Poznacie zwyczaje, zachowania i dotkniecie te wyjątkowe zwierzęta, które zostały uratowane i przywiezione z Sumatry. Na Bali znalazły dobrych opiekunów. Będzie można nacieszyć się obcowaniem z tymi majestatycznymi zwierzętami o wielkich sercach. Miejsce rekomendowane przez National Geo- graphic. Po zjedzeniu lunchu odwiedzimy również plantację kawy Luwak. Na pewno nie zabraknie huśtawki z której słynie Bali. Powrót do Ubud i czas wolny na zakupy. Kolacja i nocleg w hotelu w Ubud.

Dzień 5 – UBUD – Rafting na rzece Ayung  ( Ś,-,-)

Rano zjemy smaczne śniadanie i wyruszymy na wspaniałą przygodę. Udamy się na spacer po Monkey Forest, oraz do parku motyli. Przejedziemy się uliczkami Ubud, odwiedzimy słynny UBUD market, gd- zie można zakupić różnego rodzaju pamiątki. Następnie pójdziemy w stronę Pałacu Królewskiego w Ubud, gdzie do dziś mieszka rodzina królewska. Cześć pałacu udostępniona jest zwiedzającym. Dla chętnych dodatkowo płatny rafting. Przeżyjemy jedną z najlepszych atrakcji przygodowych ofero- wanych na wyspie. Spływ rzeką Ayung płynąca wśród bujnej roślinności lasów deszczowych. Kaskady, wodospady i meandry rzeki dostarczą niezapomnianych wrażeń, a chłód wody pozwoli nacieszyć się czystym rześkim klimatem i aktywnie wypocząć. Po spływie będzie możliwość przebrania się i odświeżenia. Na Raftingu jest przewidziany również lunch w cenie. Reszta grupy ma czas wolny. Nocleg w hotelu w Ubud.

Dzień 6 – UBUD – Wodospady, tarasy ryżowe Jatiluwih oraz świątynia Ulun Danu Betaran  ( Ś,-,-)

Poranne śniadanie i wczesny wyjazd na północ wyspy. Zatrzymamy się przy Twin lake a następnie damy się przeze dżunglę do ukrytych w lesie wodospadów. Po 40 min marszu czeka na nas nagroda czyli widok przepięknych kaskad ukrytych w zieleni dżungli.
Następnie aktywnie spędzimy czas podziwiając największe tarasy ryżowe na Bali wpisane na listę świa- towego dziedzictwa UNESCO. Jatiluwih to najbardziej spektakularne tarasy ryżowe na Bali. Odwiedzi- my również świątynię Ulun Danu Beratan, która uznawana jest za najbardziej fotografowaną świątynię na wyspie i z pewnością jest jednym z charakterystycznych obrazów Bali znanych z widokówek.
Po lunchu udamy się do świątyni Tanah Lot, gdzie będziemy podziwiać zachód słońca. Po kolacji wrócimy do hotelu w Ubud.

Dzień 7 – UBUD lub wycieczka na Nusa Penida  ( Ś,-,-)

Nusa Penida, to maleńka wyspa niedaleko Bali, gdzie podziwiać można spektakularne widoki plaż otoczonych klifami i zrobić przepiękne zdjęcia. Wyruszymy wcześnie rano z hotelu, udamy się do portu, gdzie popłyniemy łodzią na wyspę. Odwiedzimy takie miejsca jak: Kelingking Beach najbardziej fotoge- niczne miejsce na Nusa Peniada, Angel Billabong, przepiękną Broken Beach. Pojedziemy do słynnej Diamnod Beach i zrobimy sobie foto na domku na drzewie z przepięknym widokiem. Czeka was piękny czas na dzikiej Nusa Penida. W miedzy czasie lunch. Powrót na Bali. Nocleg w Ubud.

Dzień 8 – UBUD – Transfer to Nusa Dua  ( Ś,-,-)

Tego dnia ( dla chętnych ) odwiedźmy perełki architektoniczne Tirta Gangga. Niezwykły kompleks ba- senów i ogrodów. Następnie udamy się do Pura Lemuyang Temple, słynąca z charakterystycznych balijskich wrot. To tutaj rozpościera się niezwykły widok na wulkan Agung. Na koniec odwiedzimy prze- piękną Virgin beach. Powrót do hotelu. Przejazd do Nusa Dua. Nocleg w hotelu.

Dzień 9-10 Relaks w Nusa Dua  ( Ś,-,-)

W tych dniach oddamy się błogiemu lenistwu i relasowi przy plaży. Nocleg w hotelu.

Dzień 11 Zwiedzanie okolicy Nusa Dua ( B,-,K)

Ostatni dzień na wyspie spędzimy równie aktywnie. Po południu odwiedzimy XI wieczną świątynię Uluwatu Temple, która znajduje się na klifie i jest to jedno z najbardziej duchowych miejsc na Bali. Zobaczymy również słynny Kecak Dance – to tradycyjny balijki spektakl opowiadający legendy. Po spektakularnym zachodzie słońca udamy się na kolacje Sea Food na Jimbaran Beach. Powrót do hotelu.

Dzień 12  ( Ś,-,-)

Ostatni dzień na wyspie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko.
Odprawa paszportowo-bagażowa. Zakończenie programu. Wylot do Polski.

 • Zakwaterowanie w hotelach 3* i 4*, w pokojach TWIN ze śniadaniami – 10 nocy
 • Kolacja dzień 2 i 11
 • Zwiedzanie wg programu: dzień 3,5,6,11
 • Prywatny klimatyzowany transport na całej trasie wyjazdu
 • Anglojęzyczny przewodnik podczas zwiedzania
 • Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów
 • Ubezpieczenie NNW, KL, bagaż
 • Opieka polskiego pilota na całej trasie wyjazdu
 • Organizacja i serwis wyjazdu
W przypadku wyjazdów rodzinnych, cena za dziecko zawsze będzie liczona indywidualnie w zależności od konfiguracji rodziny i pokoi. Podana cena jest szacunkowa. 
 • przelotu na trasie Warszawa – Denpasar – Warszawa od 3500 PLN
 • wyżywienia nie wymienionego w programie, obiady + kolacje to orientacyjny koszt ok. 150USD /os.
 • Rafting po rzece Ayung z lunchem po zakończeniu spływu w formie bufetu ok. 75 USD/ os.
 • Wycieczka całodzienna na wyspę Nusa Penida 95 USD/ os.
 • Wycieczka na Virgin beach, Tirta Gangga 55 USD / os.
 • Wycieczka do słoni oraz plantacja kawy Luwak z lunchem 75 USD
 • wydatków własnych, napiwków
Bali program rodzinny

GŁÓWNE ATRAKCJE WYJAZDU

 • Najsłynniejsze tarasy ryżowe
 • Tirta Empul – najważniejsza świątynia Bali
 • Pałac królewski w Ubud
 • Wodospady Jatiluwih
 • Odpoczynek i relaks na najpiękniejszych plażach Bali

INDIE

1.000 PLN+ 1.590 USD+ przelot (ok. 2800 PLN / za osobę)